Готель Gold Palace Буковель

Готель Gold Palace розташований на гірськолижному курорті Буковель, менше ніж 1 км від гірськолижного підйомника «Буковель» та в 1,9 км від гірськолижного підйомника «Буковель 7». До послуг гостей ресторан, безкоштовний Wi-Fi на всій території і безкоштовна приватна автостоянка. Відстань до гірськолижного витягу Буковель складає 2 км до гірськолижного підйомника Буковель 2 — 2,1 км, а до гірськолижного витягу «Буковель 2R» — 2,1 км Щоранку в готелі подають сніданок по меню. Гості готелю Gold Palace можуть зайнятися різними видами активного відпочинку на Буковелі, в тому числі лижним та велосипедним спортом. Співробітники цілодобової стійки реєстрації говорять англійською, румунською, російською та українською мовами. Гірськолижний підйомник «Буковель-5» знаходиться в 2,1 км від готелю, а підйомник «Буковель-6» — в 2,2 км. Відстань від готелю Gold Palace до аеропорту Івано-Франківська становить 94 км. За додаткову плату організовується трансфер до/з аеропорту. Це улюблена частина міста Буковель серед наших гостей згідно незалежним відгуками. Поруч готелі Під Стріхою, Amarena (Амарена) Буковель, Olimp (Олімп) Буковель. У Борисовича Буковель, Premium Буковель, Naciku Буковель, Madison Буковель

Умови проживання

1. Працюємо цілодобово та без вихідних. І без свят.
2. Будь ласка, приїжджайте тільки з дітьми, без домашніх тварин. Ми їх дуже любимо, але не можемо розмістити в нашому Готелі.
3. No Smoking — це не просто табличка або нічого не варта прохання. А наша вимога. Курити можна на балконах і терасах. І у нас дуже добре працює протипожежна сигналізація, ми перевіряли.
4. Дуже просто показати свою екологічну свідомість і турботу про світ. Для цього потрібно всього лише при виході з кімнати вимкнути світло, телевізор, закрити вікна і водопровідні крани. Заодно ви подасте своїм дітям відмінний приклад відповідальної поведінки.
Реєстрація заїзду 14:00
Реєстрація виїзду 11:00
Скасування бронювання Ви можете скасувати своє бронювання, якщо у вас змінилися плани на відпочинок. Для скасування броні достатня перейти по посиланню "Скасувати бронювання" у вашому листі підтвердження броні (якщо ви бронювали онлайн) або зв'язку язатися з відділом бронювання готелю за телефоном

Правила та умови

Для гарантії бронювання потрібна передоплата в розмірі 15% вартості проживання. Правила скасування бронювання і повернення передоплати: При скасуванні бронювання більш ніж за 14 - 30 календарних днів до запланованої дати Вашого заїзду - оплата буде повернена в повному обсязі за вирахуванням 10% від суми платежу за безготівковим розрахунком на Ваш розрахунковий рахунок (карту) у гривні. При скасуванні бронювання менше, ніж за 30 календарних днів готель не повертає передоплату.

TravelLine: Аналитика